Series
Ratings
147
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 5.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 1.5
Invisible ManRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5