Series
Ratings
39
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5