Series
Ratings
214
DAN DA DANRated ★ 0.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
- Romantic KillerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- Twinkling WatermelonRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 0.5