Series
Ratings
467- The Pitt Season 2Rated ★ 4.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- English Teacher Season 2Rated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- English Teacher Season 1Rated ★ 4.0
- Abbott Elementary Season 5Rated ★ 4.5
- Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.5
- Hacks Season 4Rated ★ 4.0
- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Mythic Quest Season 4Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5