Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0