Series
Ratings
166- TriggerRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
- Between Him and HerRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- One DayRated ★ 3.0
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- CelebrityRated ★ 3.5
- Black KnightRated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0