Titles you rated
Beautiful DaysRated ★ 5.0
MagicRated ★ 5.0
RivalRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Nonstop 5Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0