Series
Ratings
68
나루토 2기Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5- The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0