Series
Ratings
155- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5- LTNSRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0