Movies
Ratings
112
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0- All for LoveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0