Series
Ratings
42- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0