Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0