Movies
Ratings
147
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- Bloody ReunionRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0