Series
Ratings
195
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5- KiddingRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.5- The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.0
- The Hookup Plan Season 2Rated ★ 2.5
- The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0