Series
Ratings
19
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5