Series
Ratings
155
GoblinRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5