Series
Ratings
35
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0