Series
Ratings
69
Master's SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5