Series
Ratings
25
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0