Movies
Ratings
250
Fashion KingRated ★ 2.5
G-ForceRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
The Cat in the HatRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0- Sydney WhiteRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5