Movies
Ratings
182
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Riot ClubRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0