Series
Ratings
33- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0