Series
Ratings
281
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Animal BabiesRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0