Series
Ratings
97
UnnaturalRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
Yona of the DawnRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0- Lala LandRated ★ 4.0
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5