Series
Ratings
115- Dear XRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- The Hunting WivesRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 2.5
- CassandraRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5

Come and Hug MeRated ★ 3.5- Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.0- Pyramid GameRated ★ 4.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5