Movies
Ratings
425
MadagascarRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0- Lights OutRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 2.5
RinguRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0