Series
Ratings
70
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Page TurnerRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- D-DayRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0