Series
Ratings
106
EmmaRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
DEATH NOTERated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0