Series
Ratings
104
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5