Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5- Let's Walk TogetherRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0- Carefree Travelers Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 중국음식기행, 윈난Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.5
- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.0