Series
Ratings
11
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0