Movies
Ratings
35
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0