Series
Ratings
34
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The PackageRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
JugglersRated ★ 3.5