Series
Ratings
15
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0