Series
Ratings
17- Hot SpotRated ★ 5.0
School 2Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Merry MaryRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0