Movies
Ratings
76
HancockRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0