Series
Ratings
24- Poker FaceRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
- Love NaggersRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0