Series
Ratings
195- DoubtRated ★ 3.0

Beyond EvilRated ★ 4.0- Battle of FatesRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- RevenantRated ★ 4.0
- Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0- Where Is My HomeRated ★ 3.0