Series
Ratings
167- BootsRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- RipleyRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
When They See UsRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- PlutoRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0