Series
Ratings
32
StrangerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0- SomebodyRated ★ 3.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5