Series
Ratings
181- Unknown SeoulRated ★ 5.0

Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5- Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5- The Red TeacherRated ★ 5.0
- Forgotten SeasonRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0