Series
Ratings
270- At 25:00, in Akasaka Season 2Rated ★ 0.5
- At 25:00, in AkasakaRated ★ 0.5
- Tsudui-sanRated ★ 3.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 4.0- Lady Revenger Returns From the FireRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.0- Kore kara Haishin HajimemasuRated ★ 4.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 0.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
#FamilyWantedRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 4.0