Series
Ratings
231
Something in the RainRated ★ 2.5
Reunited WorldsRated ★ 2.5- Snowy RoadRated ★ 4.5
ポケットモンスターRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 1.0
WhisperRated ★ 3.0- Page TurnerRated ★ 2.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 1.5
Empire of GoldRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 0.5- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
The RebelRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5