Titles you rated
- Low LifeRated ★ 2.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
- The Interest of LoveRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Ragnarok Season 3Rated ★ 1.0
- Ragnarok Season 2Rated ★ 3.0
- Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0