Titles you rated
- Brewing LoveRated ★ 1.0

Beyond EvilRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.0- ShadenfreudeRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.5- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
- Face MeRated ★ 1.0
- JeongnyeonRated ★ 2.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
- The Judge from HellRated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0