Series
Ratings
25- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 2.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 2.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5