Movies
Ratings
871
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
WarfareRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 2.0- MiraRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5- The PactRated ★ 0.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Lives of OthersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
NobodyRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5