Series
Ratings
69
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5