Series
Ratings
92- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0- The Bear Season 4Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Five came backRated ★ 3.5
- The Movies That Made UsRated ★ 3.5
- BeckhamRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0