Movies
Ratings
102
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0